BALLET INTRO

Pierwszy w Polsce Kurs Online z dziedziny Tańca Klasycznego dla osób dorosłych!

BALET , JAKO DZIEDZINA SZTUKI I WYJĄTKOWA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA, MA DO ZAOFEROWANIA OGROM DOBRODZIEJSTW, PIĘKNA I PRZEŻYĆ. WCIĄŻ JESZCZE, ISTNIEJE PRZEKONANIE, IŻ CIESZYĆ SIĘ NIMI, MOGĄ, JEDYNIE DZIECI. RZECZYWISTOŚĆ, JEST JEDNAK INNA, A ZAJĘCIA TAŃCA KLASYCZNEGO DLA DOROSŁYCH, CIESZĄ SIĘ, CO RAZ WIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ, NA CAŁYM ŚWIECIE.

Dlaczego balet? 

prawidłowa postawa ciała

Trening tańca klasycznego skupia się m.in. na wzmocnieniu tzw. mięśni środka, czyli inaczej mięśni głębokich, czyli tych, które położone są bardzo głęboko w ciele. Mięśnie te odpowiedzialne są właśnie za stabilizacje kręgosłupa i prawidłową postawę ciała.

SIŁA MIĘŚNI BEZ ICH NADMIERNEGO ROZRASTANIA

Balet, pomimo faktu, iż wymaga ogromnej siły mięśni, stawia na wydłużenie włókien mięśniowych, na ich przyrost nie w objętości,a w długości, czyli na ich rozciągnięcie, co z w konsekwencji nadaje ciału dużo większej elastyczności i zwiększa ruchomość w stawach.  Masywna sylwetka nie będzie w balecie pożądana, smukłość zaś daje wrażenie większej lekkości i gracji. 

Elegancja i motoryka ciała

Balet zmienia sposób, w jaki się poruszasz,a co jeszcze ważniejsze, wpływa na świadomość Twojej postawy i motoryki. Tworzy, swoistą łączność z ciałem, poczucie spójności, poprzez ruchy. Prosta sylwetka, dodaje pewności siebie, odwagi i wpływa na to, jak postrzegają Cię inni.

Rozwój kreatywności

kreatywność, jest jak mięsień, im bardziej ją ćwiczysz, staje się silniejsza!  Kontakt z muzyką klasyczną, a także wykorzystywanie w nauce tańca przeróżnych wizualizacji, doskonale wpływają na twórcze procesy.

"Agata jest świetnym nauczycielem, prowadzi zajęcia zawsze z uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem. Wszystko wytłumaczy nawet tym bardziej opornym :) Z całego serca polecam wszystkim zajęcia baletowe dla dorosłych bo to świetny trening i przyjemność na każdej lekcji."

Alicja

JEŚLI JESTEŚ JEDNĄ Z TYCH OSÓB, KURS BALLET INTRO BĘDZIE DLA CIEBIE BARDZO EFEKTYWNY!

Jesteś osobą początkującą i jeszcze nie miałeś możliwości uczestniczyć w zajęciach tańca klasycznego dla osób dorosłych, lub może odnotowałeś nieudane próby, trafiając do niewłaściwych grup i początkowo zraziłeś się do tańca ?

Mieszkasz w małym mieście, w którym takich zajęć po prostu nie ma,a balet zawsze był Twoim marzeniem.

Jesteś tancerzem innych technik i chciałbyś doskonalić swoje umiejętności wykorzystując do tego potęgę tańca klasycznego?

Uczęszczasz na zajęcia stacjonarne na poziomie początkującym i chciałabyś mieć dodatkowy materiał video dla samodzielnej pracy w domu. 

Ballet Intro

Pierwszy w Polsce w formacie online, szczegółowy kurs wprowadzający do techniki tańca klasycznego, który porusza najważniejsze, fundamentalne i bazowe elementy tańca klasycznego, prowadząc każdego kursanta od zupełnego początku w bardzo konkretny i usystematyzowany sposób.

 • 100% praktyki;

 • Materiał podzielony na 3 moduły (Moduł I: przygotowanie ciała w ćwiczeniach na matach; Moduł II: praca przy drążku, Moduł III: Ćwiczenia na środku sali;

 • Efektywność nauki! Lekcje trwające max. 20 min

 • Ilość materiału merytorycznego odpowiadająca trzem miesiącom zajęć stacjonarnych z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu;

 • BONUS! Dostęp do zamkniętej grupy na FB, z możliwością zadawania pytań;

 • BONUS! Pliki muzyczne do samodzielnej pracy;

 • Dostęp do kursu na okres 365dni;

Ewa

Gorąco polecam balet dla początkujących, prowadzony przez Agatę. To naprawdę są zajęcia dla amatorów, to jest osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z tańcem klasycznym. Agata prowadzi zajęcia tak, aby nasze niedoświadczone ciała nie tylko nie nabawiły się kontuzji, ale również rozwinęły się podczas trening.
Bardzo sobie cenię pasję Agaty w przekazywaniu wiedzy, ale również jej fachowość. Im dłużej znam Agatę, tym bardziej dostrzegam jej profesjonalizm. Jest nie tylko świetnym tancerzem, ale także fachowym pedagogiem, dlatego zajęcia z nią to prawdziwa przyjemność!

Justyna

(...) Agata jest cudownym nauczycielem; każde ćwiczenie dokładnie, kilkukrotnie pokazuje, stara się pomóc odnaleźć nam szukanego w ciele odczucia poprzez wizualizacje i porównania. Koryguje nasze błędy, ale też chwali postępy, idealnie zachowując balans :)

Na sali zawsze panuje przyjazna atmosfera, bez strachu można zadać każde pytanie :) 

Zajęcia z baletu polecam każdemu, kto chciałby spełnić marzenie z dzieciństwa lub po prostu chce pracować nad swoim ciałem przy akompaniamencie muzyki klasycznej. (...)

Laura

Agata jest świetną nauczycielką, charyzmatyczną i pełną pasji. Nauka z nią to czysta przyjemność (...).

Dlaczego praca właśnie z Agatą?

O AGACIE:

 • Założycielka i Pedagog w Centrum Tańca Art Project Dance Education;

 • Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie,kierunku Taniec ze specjalnością Pedagogika Baletowa;

 • Absolwentka Studium Musicalowego, działającego przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu;

 • Na swoim koncie ma szereg odbytych kontraktów tanecznych w Polsce i za granicą, pracując jako tancerka i choreograf dla Agencji Artystycznych i Teatrów (m.in. Ezgi Event&Organization,AIDA International Dance Agency, Sibled, Fly Cube);

 • Na co dzień pomaga swoim kursantom w doskonaleniu ich tanecznej techniki z dziedziny tańcca klasycznego, jazzowego oraz pracy z ciałam, robiąc to poprzez kursy i zajęcia stacjonarne oraz w formacie online;