Pokazy taneczne

OPRAWA ARTYSTYCZNA WYDARZEŃ

W odpowiedzi na różnorodność oczekiwań, oferuję profesjonalne pokazy taneczne i artystyczną oprawę wszelkiego rodzaju wydarzeń,dostosowując ofertę indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Doświadczenie pokazuje mi, jak rozmaite i  oryginalne są Państwa pomysły i potrzeby. Dlatego istnieje możliwość przygotowania niepowtarzalnego show wyłącznie na Państwa życzenie, jak również skorzystania z szerokiego,już  gotowego repertuaru, zawierającego przekrój tańców od latynoskich, takich jak salsa, samba,
rumba, przez tańce czerpane z kultur innych narodów, jak chociażby ognista Hiszpania, czy zmysłowy Indyjski Taniec Brzucha, po choreografie inspirowane tematyką filmową, musicalem, tańcem jazzowym, stepowaniem, a także bardziej wysublimowany, kunsztowny repertuar klasyczny i baletowy uświetniający nieco bardziej wyniosłe wydarzenia.

Krótkie pokazy taneczne idealnie nadaja się, by ubarwić niejedną imprezę firmową, ożywić publiczność po długich przemowach i jest atrakcyjnym akcentem podkreślającym klimat wydarzenia, bądź dopiero wprowadzającym w jego atmosferę.
 

Istnieje możliwośc wykonania niektórych pokazów z udziałem partnera, jak również połączenia ich z krótką nauką podstawowych kroków w i figur danego stylu tanecznego oraz animacją widzów. 

fot. Dawid Gębala