Portfolio

Nazywam się Agata Listwan i jestem czynną zawodowo tancerką, choreografem,dyplomowanym pedagogiem tańca, jak również pozuję do zdjęć.

Ukończyłam Studia kierunkowe na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, na Kierunku Tańca, specjalności - Pedagogiki Baletowej, a także jestem absolwentką Studium Musicalowego Capitol, działającego przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. W życiu zawodowym odbyłam szereg kontraktów w Polsce i za granicą, pracując jako tancerka i choreograf dla Agencji Artystycznych i Teatrów (m.in. Ezgi Event&Organization,AIDA International Dance Agency, Sibled, Fly Cube). Scena zawsze była dla mnie wyjątkowym miejscem, a taniec dziedziną sztuki i wyrazu.

W swojej pracy dydaktycznej, specjalizuję się w tańcu klasycznym i jazzowym,a także w technikach wspomagających rozwój tancerza, w tym m.in. stretchingu, pilatesie, tzw. technikach uzupełniających. Stale podwyższam swój poziom kompetencji z zakresu wykonawczego oraz dydaktycznego z dziedziny tańca, psychologii i medycyny tańca. 

 

Projekt "Dance Education", jest kontynuacją mojej osobistej pracy pedagogicznej w dziedzinie nauczania tańca i pracy z ciałem. 

Rozwijając swoja różnorodną artystyczną działalność pod szyldem Art Project, pragnę,aby rozwój i nauka, zyskały osobną przestrzeń, gdyż na to właśnie zasługują.

W którymś momencie mojego życia taniec poprowadził mnie do modelingu. Wyćwiczone przez lata ciało, pozwalało mi na dużo,a integracja z nim, zaowocowała lekkością i swobodą w pracy przed obiektywem.

Współpraca z zawodowymi fotografami, w październiku 2018r. zaowocowała otwarciem własnego studia fotograficznego pod szyldem ART PROJECT STUDIO, które służy moim potrzebom,a także realizacji sesji fotograficznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Z powodzeniem mogę się w ten sposób rozszerzyc swą działalność jako choreograf i reżyser ruchu, dzieląc się swoim doświadczeniem juz nie tylko tanecznym,a także modelingowym. 

Tworzę świat, taki, jakiego sama pragnę doświadczać. Jeśli chcesz być jego częścią, zapraszam.