logo v1-2.png

SPOTKANIE Z GOŚCIEM-

ALIOSHA PERALTA

14 LUTEGO,

2020 Wrocław

"Spotkanie z gościem", to nowy cykl wydarzeń w Art Project Dance Education, który ma na celu przybliżyć edukację taneczno-baletową poprzez spotkania na żywo ze znamienitymi gośćmi ze świata tańca, muzyki i teatru.

Pierwszą postacią, która zawita w Art Project Dance Education, będzie Aliosha Peralta, niezwykle utalentowany tancerz młodego pokolenia, urodzony w Limie, w Peru. 

Spotkanie z Alioszą, odbędzie się pod hasłem "Mężczyźni w balecie" i będzie połączone z projekcją filmu dokumentalnego, poruszającego powyższą tematykę.

 
_RRR3033_m.jpg

Aliosha Peralta

Niezwykle utalentowany tancerz młodego pokolenia. Urodzony w Limie, w Peru. Absolwent Szkoły Baletowej „Lucy Telge” w Peru. Aktualnie solista Baletu Miejskiego w Limie.

 

Na swoim koncie ma udziały w takich baletach, jak: „Don Kichot”, „Jezioro Łabędzie”, „Korsarz”, „Romeo i Julia”, „Giselle”, „Sen nocy letniej”, „Dziadek do Orzechów”.

 

W 2015 i 2016, brał udział w spektaklach baletowych („La fille mal gardée”, „Coppelia”, „Anna Karenina”) oraz operowych („Skrzypek na Dachu”, „Carmen” i inne) z zespołem Baletu Opery Wrocławskiej.

 

POKAZ FILMU

"BALLET BOYS"

maxresdefault (1).jpg

"Ballet Boys" to nagrodzony wieloma nagrodami, film dokumentalny, opowiadający o losach trzech młodych chłopców, marzących o karierze artysty baletu, pokazując ich trudną drogę zmagania się z wyzwaniami i presją ze strony otoczenia. Film zwraca uwagę nie tylko na fizyczną stronę baletu, ale przede wszystkim na aspekt mentalny, ukazując trudne życie nastolatków, ich dorastanie, pierwsze miłości i przyjaźnie, a także dojrzałość i wierność swoim wyborom. 

GALERIA Z OSTATNIEGO POKAZU FILMOWEGO:

 

PROGRAM SPOTKANIA

18:00- wstęp, powitanie uczestników spotkania i przedstawienie gościa;


18:10- wywiad z Aliosha Peralta + panel dyskusyjny;


19:30- przerwa


19:40- pokaz filmu dokumentalnego;


21:00- oficjalne zakończenie;

*W dniach 15-16 lutego w Art Project Dance Education, odbędą sie równiez Warsztaty Baletowe z Aliosha. Szczegóły znajdziesz tutaj.

 

KOSZT

49zł

 

*Dla uczestników praktycznych Warsztatów Baletowych, odbywających się w dn. 15-16 lutego, wstęp bezpłatny;

TERMIN

14 lutego

g. 18:00-21:00

LOKALIZACJA

ART PROJECT DANCE EDUCATION

Ul. Kleczkowska 45

50-227 Wrocław

agata listwan art project dance educatio
 
_RRR3047_m.jpg

LICZBA OSÓB NA SPOTKANIU POZOSTAJE OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ I OPŁAT.

NIE ZWLEKAJ, ROZWIJAJ SIĘ Z ART PROJECT DANCE EDUCATION. 

DO ZOBACZENIA NA WYDARZENIU!