TURN OUT

 

Specjalistyczne szkolenie z zakresu rotacji w stawie biodrowym

Art Project

Agata Listwan

Ul. Kleczkowska 45

Wrocław

TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE,JEŚLI:

Trenujesz taniec klasyczny,jazzowy, współczesny i chciał(a)byś dowiedzieć się, jak zwiększyć niezbędną rotację w stawie biodrowym?

Trening taneczny przysporzył Ci kontuzji i chciał(a)byś jak najszybciej  wyeliminować nieprawidłowa pracę ciała. 

Jesteś instruktorem/nauczycielem tańca. Pracujesz z dziećmi, młodzieżą,dorosłymi i jesteś odpowiedzialny za ich wyniki i zdrowie fizyczne. 

Czujesz, że ten temat jest Ci bliski ,a wiedza jest wartością.

Jaką wiedzę zdobędziesz podczas szkolenia?

Dowiesz się, gdzie dokładnie w ciele, odbywa się proces rotacji?

Poznasz budowę stawu biodrowego i najważniejsze anatomiczne aspekty,mające wpływ na rotację zewnętrzną.

Zrozumiesz, jakie czynniki anatomiczne, a także które problemy w postawie ciała, mogą zakłócić proces prawidłowej rotacji?

Zapoznasz się z metodami i narzędziami, przy pomocy których, można, samodzielnie, zmierzyć zakres rotacji oraz monitorować postępy  w jej zwiększaniu.

PRAKTYKA!

Najważniejsza część szkolenia!

Otrzymasz zestaw gotowych i sprawdzonych ćwiczeń, które wykonywane systematycznie, przyczynią się do zwiększenia zakresu Twojej rotacji.

Prowadzenie:

Agata Listwan

Cześć! Miło mi, że tu jesteś! 

Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać, chętnie opowiem Ci kilka słów o sobie.

Nazywam się Agata Listwan i jestem czynną zawodowo tancerką, choreografem, i dyplomowanym pedagogiem tańca.

Ukończyłam Studia kierunkowe na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, na Wydziale Pedagogiki Tańca, a także jestem absolwentką Studium Musicalowego Capitol, działającego przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. 

W swojej pracy dydaktycznej, specjalizuję się w tańcu klasycznym i jazzowym,a także w technikach wspomagających rozwój tancerza, w tym m.in. stretchingu, pilatesie, tzw. technikach uzupełniających. Stale podwyższam swój poziom kompetencji z zakresu wykonawczego oraz dydaktycznego z dziedziny tańca, psychologii i medycyny tańca. 

 

Ponieważ wiedza i edukacja, zawsze stały, w moim życiu, na pierwszym miejscu, prowadzę swoje własne Studio Tańca, w którym z powodzeniem mam szansę propagować taniec, jako dziedzinę sztuki i edukacji, czego przez lata brakowało mi na rynku  tanecznym w Polsce. 

 

W życiu zawodowym, odbyłam szereg kontraktów w Polsce i za granicą, pracując jako tancerka i choreograf, dla Agencji Artystycznych i Teatrów (m.in. Ezgi Event&Organization,AIDA International Dance Agency,Sibled, Fly Cube). Scena zawsze była dla mnie wyjątkowym miejscem, a taniec dziedziną sztuki i wyrazu. Będzie mi niezmiernie miło podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem!

Tym razem, zapraszam Cię do udziału w nieco bardziej specjalistycznym szkoleniu, kompleksowo zgłębiającym problematykę rotacji w stawie biodrowym, na poziomie teoretycznym i praktycznym. Zrozumienie funkcjonowania ludzkiego ciała jest punktem wyjściowym,aby zrozumieć, jak z nim pracować. Wierzę, że szkolenie to w prosty sposób wyznaczy Ci drogę do znacznej poprawy otwarcia Twoich bioder i tym samym zwiększenia możliwości rotacyjnych w stawach.

25

lat praktyki

tanecznej

8

lat praktyki pedagogicznej

100%

zadowolonych kursantów

Alicja

Agata jest świetnym nauczycielem, prowadzi zajęcia zawsze z uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem. Wszystko wytłumaczy nawet tym bardziej opornym :)(...)

Laura

Agata jest świetną nauczycielką, charyzmatyczną i pełną pasji. Nauka z nią to czysta przyjemność (...).

Justyna

(...) Agata jest cudownym nauczycielem; każde ćwiczenie dokładnie, kilkukrotnie pokazuje, stara się pomóc odnaleźć nam szukanego w ciele odczucia poprzez wizualizacje i porównania. Koryguje nasze błędy, ale też chwali postępy, idealnie zachowując balans :)

Na sali zawsze panuje przyjazna atmosfera, bez strachu można zadać każde pytanie :) (...) 

Szczegóły dotyczące warsztatów:

TERMINY:

29.06, g.10:00-14:00

LOKALIZACJA:

Art Project Agata Listwan

Ul. Kleczkowska 45

Wrocław

KOSZT:

320zł

* przy zapisie w parze: 290zł/os.

*Rezerwację miejsca stanowi wniesienie opłaty na konto bankowe. Dane do przelewu zostaną przesłane po zgłoszeniu chęci uczestnictwa.

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli chciałbyś pozostać ze mną w kontakcie i jako pierwszy otrzymywać informacje o nowych kursach, wydarzeniach, a także mieć dostęp do ciekawych materiałów edukacyjnych związanych z tańcem oraz z pracą z ciałem, dołącz do bazy moich subskrybentów, klikając tutaj!

  • aGATA lISTWAN STRETCHING TANIEC JAZZ
  • AgataListwan taniec stretching jazz

Twoja wiadomość została wysłana. Dziękuję!