m_RRR2543aa.jpg
logo v1-2.png

TANECZNA BIBLIOTEKA

ART PROJECT DANCE EDUCATION

TWOJE WSPARCIE W DOMOWYM ZACISZU!

Pierwsza w Polsce, abonamentowa platforma, będąca zbiorem treningów tanecznych, kompleksów ćwiczeń, lekcji tańca klasycznego, a także tutoriali i filmów instruktażowych. To ogromna baza wiedzy, jak pracować nad swoim ciałem, by osiągać jeszcze lepsze rezultaty. 

 

Więc, jeśli rozwijasz się w tańcu klasycznym, jazzowym lub innych technikach tanecznych, jeśli taniec staje się Twoją codziennością, zapewnij sobie wsparcie! 

WSZECHSTRONNOŚĆ

Materiał merytoryczny na platformie, dobierany jest pod potrzeby tancerzy klasycznych oraz jazzowych, a także wszystkich tych, którzy cenią sobie wszechstronną pracę z ciałem. Znajdziesz tu różnorodność tematów i  treningów, które są niezbędne, by uprawiać powyższe techniki.

SWOBODA

Po opłaceniu abonamentu, otrzymujesz dostęp do materiałów, zgromadzonych w bibliotece przez 24h 7 dni w tygodniu. Nie ważne, czy jest dzień powszedni, czy święto, rano czy wieczór. Ćwiczysz o dowolnej porze, kiedy masz na to czas i ochotę. 

TWÓJ OSOBISTY RYTM

Nie musisz już stresować się, że nie nadążasz za grupą lub że ją wyprzedzasz. Nie musisz także martwić się, że nie zapamiętujesz ćwiczeń czy kombinacji z lekcji, aby ćwiczyć je samodzielnie w domu. Teraz poświęcasz na każde zagadnienie tyle czasu, ile potrzebujesz i zawsze możesz wrócić do odpowiedniego nagrania. 

CIĄGŁOŚĆ

Po opłaceniu abonamentu, Taneczna Biblioteka Art Project Dance Education, zapewnia Ci wsparcie w postaci materiałów merytorycznych przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, bez względu na sytuację w kraju i na świecie!

Ciągłość daje poczucie stabilizacji.

Poczucie stabilizacji daje poczucie bezpieczeństwa.

Poczucie bezpieczeństwa przekłada się na większe rezultaty.

JAKA TEMATYKA, CZEKA NA CIEBIE JUŻ NA WSTĘPIE?

Pragniemy, aby z każdym miesiącem, biblioteka rozrastała się o co raz to nowsze materiały i treningi. Wybór pierwszych tematów, nie należał do najprostszych. Na co stawiamy na wstępie?

 • Rozgrzewki przygotowujące do rozpoczęcia pracy z ciałem, a także będące idealnym materiałem na codzienną praktykę;
   

 • gotowe lekcje tańca klasycznego;
   

 • Kompleksy ćwiczeń na balans i równowagę;
   

 • Treningi na mięśnie brzucha z uwzględnieniem potrzeb tancerzy;
   

 • Kompleksy ćwiczeń na rotacje zewnętrzną stawu biodrowego i jego otwarcie;
   

 • Kompleksy ćwiczeń wzmacniających i rozpracowujących stopy;
   

 • Sesje stretchingowe;
   

 • Wzmacnianie pleców;
   

 • ćwiczenia oddechowe;
   

 • Trening rąk z naciskiem na taniec klasyczny;
   

 • Ćwiczenia na sylwetkę (talia, proste plecy);
   

 • Treningi rozciągające przygotowujące do szpagatów;
   

 • Tutoriale z zakresu techniki tańca klasycznego;

TWOJA INWESTYCJA ORAZ CO OTRZYMUJESZ:

>>dostęp do biblioteki nagrań 24/7 ;

>>wszechstronny wybór tematów, aby twój rozwój był pełny;

>>min. 2 nowe video w miesiącu!

>>materiał praktyczny: gotowe treningi taneczne, kompleksy ćwiczeń, lekcje tańca klasycznego, a także tutoriale i filmy instruktażowe;

>>video na różnym poziomie zaawansowania, materiał dostosowujesz do swoich potrzeb;

>>brak zobowiązań, płacisz z miesiąca na miesiąc;

>>ciągłość i poczucie bezpieczeństwa - nauka staje się niezależna od sytuacji w kraju i na świecie;

>>wolność-trenujesz, kiedy masz czas i ochotę, zgodnie z własnym rytmem dnia;

Untitled design (1).png

Twoja inwestycja:

129 pln/m-ąc

 
_RRR0231_m.jpg

Poznaj Agatę, twórcę
tanecznej Biblioteki Art Project Dance Education:

Dzień dobry, nazywam się Agata Listwan i na co dzień pomagam swoim kursantom w doskonaleniu ich techniki tanecznej w dziedzinie tańca klasycznego, jazzowego i wszelkich technik uzupełniających pracę tancerza.

Robię to poprzez kursy i warsztaty stacjonarne, jak również te w formacie online, by szerzyć edukację taneczną, na jeszcze większa skalę.

Art Project Dance Education, którego jestem fundatorką, stanowi kontynuację mojej osobistej pracy pedagogicznej w dziedzinie nauczania tańca i pracy z ciałem. 

Rozwijając swoją różnorodną artystyczną działalność pod szyldem Art Project, pragnę, aby rozwój i nauka, zyskały osobną przestrzeń, gdyż na to właśnie zasługują.

Stale podwyższam swój poziom kompetencji z zakresu wykonawczego oraz dydaktycznego z dziedziny tańca, psychologii i medycyny tańca. 

Ukończyłam Studia kierunkowe na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, na Kierunku Tańca, specjalności - Pedagogiki Baletowej, a także jestem absolwentką Studium Musicalowego Capitol, działającego przy Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. W życiu zawodowym, odbyłam szereg kontraktów w Polsce i za granicą, pracując jako tancerka i choreograf dla Agencji Artystycznych i Teatrów (m.in. Ezgi Event&Organization, Sibled, Fly Cube). Scena zawsze była dla mnie wyjątkowym miejscem, a taniec dziedziną sztuki i wyrazu.

​​

Nie prowadzę "Szkoły tańca", bo słowo to straciło dziś na znaczeniu. Tworzę przestrzeń, w której z powodzeniem daję sobie szansę propagować taniec, jako dziedzinę sztuki i edukacji, czego przez lata brakowało mi na rynku  tanecznym w Polsce. 

Dlaczego?

Bo jestem Osobą, dla której nieustanny rozwój stał się podstawą egzystencji. 

Osobą, która nie zadowalała się tym, co powierzchowne.

Osobą, zakochaną w geniuszu ludzkiego ciała i w jego wciąż niezgłębionych możliwościach .

Osobą, która tańca doświadcza, na co dzień.

​​

Bycie pedagogiem oznacza dla mnie przede wszystkim odpowiedzialność. 

 

Podobno zawsze zwracałam uwagę na szczegóły i byłam dociekliwa. Wróżono mi tę ścieżkę. 

Miałam i mam swoich Mistrzów.

Potrzebowałam i potrzebuję Autorytetu.

Tworzę świat, taki, jakiego sama pragnę doświadczać. Jeśli chcesz być jego częścią, zapraszam. 

OPINIE KURSANTÓW:

balet dla dorosłych agata listwan wrocła

EWA

Bardzo sobie cenię pasję Agaty w przekazywaniu wiedzy, ale również jej fachowość. Nie tylko pokazuje, jak wykonać dane ćwiczenie, ale również wyjaśnia, dlaczego prawidłowa technika jego wykonania jest taka ważna. Wiadomości techniczne przeplata historycznymi, dzięki temu łatwiej zrozumieć genezę danego ruchu i dlaczego, ma on być wykonany tak, a nie inaczej. Im dłużej znam Agatę, tym bardziej dostrzegam jej profesjonalizm. Jest nie tylko świetnym tancerzem, ale także fachowym pedagogiem, dlatego zajęcia z nią to prawdziwa przyjemność!

tancerka baletowa

ALICJA

Agata jest świetnym nauczycielem, prowadzi zajęcia zawsze z uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem. Wszystko wytłumaczy nawet tym najbardziej opornym :) Z całego serca polecam wszystkim, zajęcia baletowe dla dorosłych, bo to świetny trening i przyjemność na każdej lekcji. 

_RRR2543a.jpg

MARTYNA

Czuję, jakbym całe życie czekała, żeby zatańczyć przy drążku. Niesamowite uczucie, większość ruchów przychodziła mi z łatwością, ale jeszcze wiele do nauki! Jako dorosła osoba, nie wierzyłam, że będę się uczyć baletu. Ogrom szczęścia! Poczucie jak pracuje ciało, ta subtelność wyrazu to coś pięknego! Agata to cudowna, spokojna, wyrozumiała i przeurocza nauczycielka, już patrząc na nią i jak pracuje jej ciało wszystko we mnie chciało tańczyć balet.

95e92a47b2f459413fecc59eccb93a9f.jpg

ANIA

Długo szukałam zajęć baletowych dla dorosłych (...) I udało się! Dzięki Agacie, która jest, nie tylko świetną tancerka, ale też zaangażowanym pedagogiem, mogę rozwijać swoją pasję (...). Bardzo polecam!

FAQ:

NA JAKIM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA MUSZĘ BYĆ, BY DOŁĄCZYĆ DO TANECZNEJ BIBLIOTEKI? 

Taneczna biblioteka kierowana jest do osób na dowolnym stopniu zaawansowania. Każde video opatrzone zostało opisem, w którym znajdziesz informację, jaki jest stopień jego trudności. Jeśli jednak, nigdy wcześniej nie miałeś styczności z tańcem klasycznym, polecamy skorzystać najpierw z kursu dla osób początkujących, a dopiero potem przystąpić do biblioteki. Kurs znajdziesz tutaj.

DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST TANECZNA BIBLIOTEKA?

Treści w Tanecznej Bibliotece, zostały stworzone w pierwszej kolejności z myślą o tancerzach tańca klasycznego. Sa to jednakże video bardzo różnorodne, rozwijające tancerza w sposób holistyczny, dlatego mogą się w niej odnaleźć tancerze także innych technik. W przyszłości materiał merytoryczny, zostanie także poszerzony o informacje z zakresu tańca jazzowego.

CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ Z SUBSKRYPCJI W DOWOLNYM MOMENCIE?

Tak, płatności z Twojej karty, są pobierane automatycznie co 30 dni. Subskrypcję, możesz anulować w dowolnym momencie samodzielnie z panelu użytkownika. Pamiętaj jednak, aby to zrobić przed upłynięciem okresu rozliczeniowego. 

CZY PO REZYGNACJI TRACĘ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW?

Dostęp do materiałów, jest przyznawany automatycznie na okres 30 dni. Jeśli więc dokonasz opłaty np. 12.08, a zrezygnujesz z subskrypcji 15.08., dostęp do biblioteki, pozostaje Ci nadany do dn. 10.09. 

CO, JEŚLI OBEJRZĘ JUŻ WSZYSTKIE FILMY W BIBLIOTECE?

1. Opłata subskrypcyjna, gwarantuje Ci dostęp do minimum 2 nowych video w każdym miesiącu użytkowania.

2. Filmy w Tanecznej Bibliotece Art Project Dance Education, mają charakter treningowy i są przeznaczone do wielokrotnego użytkowania i powtarzania. Tylko systematyczna powtarzalność, przyniesie Ci efekty. 

JAKIE TREŚCI ZNAJDĘ W TANECZNEJ BIBLIOTECE?

Taneczna biblioteka w pierwszej kolejności, stawia na praktykę. Znajdziesz w niej gotowe treningi, kompleksy ćwiczeń, tutoriale i video instruktażowe. 

CZY Z BIBLIOTEKI MOGĄ KORZYSTAĆ OSOBY NIEPEŁNOLETNIE?

Materiały w bibliotece, przeznaczone są dla tancerzy od 14 r.ż. Płatności jednak oraz akceptacja regulaminu,  muszą być przez osobę dorosłą.